Kas to būtu domājis – tagad guļamistabā pievienojas vēl viena viedierīce – viedais prezervatīvs! Vai tu esi gatavs uzzināt visus datus par savu dzimumdzīvi?
Varētu likties, ka prezervatīvs ir izgudrojums, kuram dižas izmaiņas vairs nav iespējamas. Vienīgais, ko varētu uzlabot, ir forma un materiāls, vai arī izveidota aromātu dažādība. Taču uzņēmums “British Condoms” ar to neapstājās, tādēļ pavisam nesen tirgū laida klajā gudros prezervatīvus.
Jaunajam izgudrojumam dots nosaukums “i.Con”, un to var saprast divējādi. No vienas puses, tā ir savdabīga uzņēmuma “Apple” produktu parodija un to var atšifrēt kā “augsto tehnoloģiju prezervatīvu”. Taču no otras puses nosaukums ir ļoti līdzīgs vārdam “ikona”!
Lasi vēl: Pētījumi apliecina, ka lielākā daļa pasaules iedzīvotāju nepareizi lieto prezervatīvus
Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kādas ir šīs viedierīces “gudrās” īpašības!
Tevi noteikti interesēs
- Tamāra Globa uzskaita sešas horoskopa zīmes, kurām 22. februāris atnesīs sen gaidītu atvieglojumu
- Četrām zodiaka zīmēm 22. februārī gaidāmas īpaši labas ziņas, uzsver Vasilisa Volodina
- Kupenas izkusīs kā cukurvate: sinoptiķi brīdina par 2026. gada pavasara negaidīto pavērsienu
- Bukmeikeri beidzot paziņojuši savu “mīluli” šī gada Eirovīzijā – zināms, kuru vietu topā ieņem Latvijas pārstāve “Atvara”
- Valdība ir apstiprinājusi jaunas izmaiņas CSDD pakalpojumu cenrādī – kā tas ietekmēs šoferīšus un kas mainīsies
- “Ja mani notur likumsargi es parasti pirmais kāpju ārā, kaut zinu, ka par to var sodīt”: kāpēc tikai gudri autovadītāji tā dara







